Přechod školy na distanční výuku

Od čtvrtka 27. ledna do čtvrtka 3. února 2022 přechází celá škola na distanční výuku. Pátek 4. února 2022 je dnem pololetních prázdnin. Nástup žáků do školy na prezenční výuku je v pondělí 7. února 2022.

Zákon umožňuje čerpání ošetřovného na děti do 10 let. Zákonní zástupci, kteří z nějakého důvodu nemohou zůstat se svým dítětem doma, budou neprodleně kontaktovat třídní učitelku/učitele.

Žákům, kteří nemají k dispozici potřebnou techniku ji škola zapůjčí. V tomto případě kontaktujte Ing. Jiřího Mesnera tel: 731 517 865

ÚČAST NA DISTANČNÍ VÝUCE JE POVINNÁ!!

Případnou absenci musí zákonný zástupce dle školního řádu omluvit.

V době distanční výuky mají žáci nárok na dotovaný oběd, mohou si ho tedy přihlásit u vedoucí školní jídelny paní Kuchtové nebo prostřednictvím aplikace strava.cz.

Výdej obědů od 27.1. do 4.2. od 10.30 do 12 hodin.

Zároveň žádáme o pravidelné a pečlivé sledování informačního systému školy EDUPAGE.

Mgr. Martina Turečková