Projekty EU

Modernizace multimediální učebny a dílen na ZŠ Skalná

Modernizace multimediální učebny a dílen na Základní škole Skalná, za účelem adekvátních prostor pro výuku a rozvoj žáků v klíčových kompetencích cizí jazyk, technické a řemeslné obory, přírodní vědy a práce s digitálními technologiemi.

Cílovou skupinou projektu jsou žáci základní školy Skalná, která se nachází na území okresu Cheb. Ve školním roce 2018/2019 navštěvovalo školu 95 žáků prvního stupně a 84 žáků druhého stupně, celkem tedy 177 žáků. Základní škola je plně organizovaná s jednou třídou v každém ročníku.

Další cílovou skupinou projektu jsou pedagogičtí pracovníci základní školy. Ve školním roce 2018/2019 byl pedagogický sbor složen z 16 učitelů ZŠ, 2 vychovatelů školní družiny a 4 asistentů pedagoga. Všichni pedagogičtí pracovníci pravidelně absolvují DVPP v různých oblastech, dle aktuální potřeby a zaměření vyučovaného předmětu. Nových vědomostí pak využívají ve výchovně vzdělávacím procesu.