Nabídka zájmových kroužků pro žáky ZŠ ve Skalné při DDM a ŠD Luby školní rok 2020/2021

Vloženo: 29.9.2020

PĚVECKÝ KROUŽEK

1. schůzka v ÚTERÝ 29. 9. ve 13: 30 na 1. stupni ZŠ. Vedoucí kroužku Klára Eliášová si děti ze školní družiny na kroužek převede. Zájemci ji mohou kontaktovat ve ŠD nebo na tel. č. 739 758 111. S nacvičeným programem mohou děti vystupovat na příležitostných akcích školy a města.

CYKLO KROUŽEK

1. schůzka proběhne v ÚTERÝ 29. 9. v 15:00- 16:00. Sraz u vchodu na 1. stupeň ZŠ. Kola, přilby s sebou. V případě nepříznivého počasí údržba kola, dopravní výchova, hry.

Zájemci mohou kontaktovat vedoucí kroužku Blanku Novotnou osobně v ZŠ nebo

na tel. čísle 739 773 295. Kroužek povede společně s panem Zbyňkem Pouzarem

MÍČOVÉ HRY

1. schůzka ve STŘEDU 30. 9. ve 13:30 ve sportovní hale. Odvádění dětí ze ŠD, též možné. Zájemci mohou kontaktovat vedoucí kroužku Nikolu Šmatovou v ZŠ, ŠD nebo na tel. čísle 731 181 746.

HUDEBNĚ POHYBOVÝ (aerobik, step aerobik, fitness dance, pohybové hry)

1. schůzka ve ČTVRTEK 1. 10. ve 14:30 v budově 1. stupně ZŠ. Děti též mohu vyzvedávat ve ŠD, kde si předem vyplníte formuláře k vyzvedávání dětí. Na kroužek budou děti potřebovat sportovní oblečení, vhodnou obuv a PET lahev s vodou. Zájemci mohou kontaktovat vedoucí kroužku Evu Rothovou na tel. čísle 732 853 866.

KERAMICKÝ KROUŽEK

1. schůzka v PÁTEK 2. 10. ve 14:30 v dílnách ZŠ. Bližší informace na tel. čísle 737 533 707 u vedoucí kroužku Zuzany Pouzarové

CVIČENÍ PRO ŽENY A DÍVKY (Pilates, overbally, bodystyling).

Začínáme v ÚTERÝ 29. 9. v 18:00. Sraz u bočního vchodu do ZŠ (1. stupeň) Dále dle zájmu i ČTVRTKY též od 18:00. Případné dotazy u vedoucí Evy Rothové na tel. čísle 732 853 866.

FLORBAL

Zájemci o tento kroužek se nahlásí u pana asistenta Josefa Svobody v ZŠ. Kroužek bude otevřen podle zájmu a počtu uchazečů.

VAŘENÍ

1.schůzka: ÚTERÝ 6. 10. V 16:00- 18:00 V KUCHYŇCE ZŠ V BUDOVĚ ŠD

Vedoucí: Lenka Voborníková, Jana Melicharová a Klára Pilnáčková
Schůzky budou jednou za 14 dní v úterý.
Přihlásit se mohou děti od 2. třídy ZŠ a počet bude limitován kapacitou zařízení, tedy max. 15 dětí. Pokud bude zájem větší, je možné otevřít další kroužek vaření v jiný den, pokud se tedy najdou dobrovolníci, kteří by byli ochotni kroužek vést.
Poplatek na pololetí školního roku bude 400,- Kč. Tato částka pokryje z části zápisné, energie a suroviny.
Počítejte s dalšími možnými výlohami za suroviny.
Zájemci se nahlásí předem u paní Voborníkové na tel. čísle: 776 192 802

Dny a časy některých kroužků je možné dle zájmu většiny upravit.

Pokud jste uhradili poplatek za kroužky na 2. pololetí loňského školního roku, nahlaste tuto skutečnost vedoucím kroužků, vše posléze ověřím a budete tímto zproštěni placení

za 1. pololetí šk. roku 2020/21.

Ostatní zaplatí poplatek za 1. pololetí 250,- Kč bez ohledu na to, kolik kroužků budou navštěvovat.

Poplatek za keramický kroužek je 400,-Kč. na pololetí a to z důvodu vyšších nákladů.

Při neúčasti zapsaných dětí na kroužku z jakéhokoliv důvodu, prosím omluvu od rodičů- stačí sms na tel. číslo vedoucího kroužku.

Rádi uvítáme dobrovolníky, kteří by byli ochotni věnovat dětem svůj čas a vézt jakýkoliv další kroužek.

Veškeré další dotazy, připomínky či návrhy ohledně zájmové činnosti směřujte k hlavní vedoucí Evě Rothové na tel. čísle 732 853 866.