Stránky tříd

Školní družina se vzdělává s Vaškem

Vloženo: 4.12.2019
V letošním školním roce mají děti ze školní družiny nové příležitosti k vyžití a pedagogičtí pracovníci nové příležitosti získávat úžasné nápady.

Školní družina je totiž v rámci projektu financovaného z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání Šablony II zapojena do aktivity "Zapojení odborníka z praxe do vzdělávání školní družiny". Deset odpolední během školního roku stráví Vašek Krautštengl, člen chebského zapsaného spolku Zalezsi, ve skalenské družině a bude si "hrát" společně s jejími pedagogy a hlavně dětmi. Svou zkušeností a nápady tak obohatí každodenní život v tomto školském zařízení. Uskutečnily se již dvě schůzky, v říjnu a listopadu, a na další se všichni těší před Vánocemi v pátek 20. prosince.