Halloween ve škole

Vloženo: 1.11.2022

Každý rok se na naší škole pořádá oslava Halloweenu. Ani letos tomu nebylo jinak. Plánování a organizace byla svěřena nejstaršímu ročníku, tedy nám,deváťákům. Dne 25.10.2022 jsme tedy společně uspořádali Halloween pro celou školu. Halloweenská akce se konala ve sportovní hale.Tu bylo potřeba ovšem nejprve vyzdobit. Na zhotovení výzdob se podílely všechny třídy. Musíme přiznat, že se to všem skutečně povedlo! V den konání jsme se sešli již brzy ráno, aby bylo vše včas nachystáno a mohla začít legrace. Připravili jsme celkem 13 stanovišť a nutno podotknout, že každé bylo originální. Všichni si mohli vyzkoušet třeba hádání koření, skládání puzzlí, dýňový bowling a spoustu dalších zajímavých her, včetně opičí dráhy, do které se zapojil celý učitelský sbor. To byla velká zábava pro všechny žáky. Soutěžící za své výkony dostávali drobné sladkosti. Ti nejlepší získávali odměny, ale skvělí byli všichni! Příjemnou atmosféru utvářela hudba. Poté,co si všichni dostatečně zasoutěžili, byla odstartována diskotéka a v jejím závěru byl vyhlášen Top tanečník. Celé dopoledne vyvrcholilo výběrem nejlepších masek. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, protože všechny masky byly cool a povedené. Když se nakonec děti rozešly zpět do svých tříd a my uklízeli,měli jsme dobrý pocit. Dobrý pocit z toho, že nám vlastně všechno vyšlo podle představ a navzdory obavám jsme si to užili. Děti se bavily a to byl náš cíl! Jsme na sebe pyšní, že jsme dokázali uspořádat Halloween pro celou školu.

Moc děkujeme všem, kteří nám pomáhali s přípravou, průběhem i úklidem této akce.

Deváťáci! :)