Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků a škola nanečisto

Vloženo: 30.6.2021

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
V úterý 15. června 2021 se uskutečnila ve škole schůzka rodičů budoucích prvňáčků, na které jsme si po uvítání paní ředitelkou společně řekli důležité informace o metodách výuky na naší škole, jimiž jsou: metoda čtení Sfumato a Matematika prof. Hejného. Nezapomnělo se ani na pomůcky, které budou prvňáčci potřebovat a o průběhu prvního týdne školního roku. Důležité informace nám také přišla říct paní vychovatelka ze ŠD a vedoucí školní jídelny.

Škola nanečisto
Po schůzce pro rodiče se ve čtvrtek 17. června otevřela škola dětem „ŠKOLOU NANEČISTO“, aby si alespoň malinko vynahradily zápis, který se vzhledem k epidemiologické situaci konal bez přítomnosti dětí.
Moc jsme si společné odpoledne užili. Po veselém uvítání u vchodu školy jsme se podívali do budovy 1. stupně a hlavně naší budoucí třídy, kde nás čekali tři pomocníci z 3. třídy. Tímto bych jim chtěla ještě jednou moc poděkovat. Povídali jsme si, malovali na tabuli, zahráli si seznamovací hru a společně si vyrobili sluníčko, které nás bude vítat 1. září, až nám ta škola začne doopravdy.

Radka Benediktová, budoucí třídní učitelka