Harmonogram postupného návratu do školy

Vloženo: 8.4.2021

Týden od 12. 4. 2021

třída

vstup do školy testování poznámka
1. A 7:40 pondělí + čtvrtek
1. B 7:50 pondělí + čtvrtek
5. třída 7:40 pondělí + čtvrtek
Žáci se specifickými
poruchami učení
9:30 pondělí výuka ve škole probíhá v pondělí, ve středu a v pátek
9. třída - skupinová výuka 9:00 pondělí
9:30 středa, pátek
pondělí výuka ve škole probíhá v pondělí, ve středu a v pátek
Individuální konzultace dle domluvy s vyučujícím žák bez testování,
testuje se pouze vyučující

Týden od 19. 4. 2021

třída

vstup do školy testování poznámka
2. třída 7:40 pondělí + čtvrtek
3. třída 7:50 pondělí + čtvrtek
4. třída 7:40 pondělí + čtvrtek
Žáci se specifickými
poruchami učení
9:30 pondělí výuka ve škole probíhá v pondělí, ve středu a v pátek
9. třída - skupinová výuka 9:30  pondělí výuka ve škole probíhá v pondělí, ve středu a v pátek
Individuální konzultace dle domluvy s vyučujícím žák bez testování,
testuje se pouze vyučující

Testování se neprovádí u osob, které absolvovaly z důvodu onemocnění COVID-19 izolaci minimálně v rozsahu podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví upravujícího nařizování izolace a karantény a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem.Tuto skutečnost musí osoba prokazatelně doložit. Pokud ji škole nedoloží, tak se účastní testování.
Testování se neprovádí u osob, které mají vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů, nebo od aplikace první dávky očkovacího jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů.
Navštěvovat školní družinu mohou pouze žáci v době prezenčního vzdělávání. Provoz ranní školní družiny je prozatím přerušen.
V případě zájmu o tuto služby neprodleně kontaktujte vedení školy.
Školní stravování je zajištěno v obvyklém režimu pro žáky v době prezenčního vzdělávání včetně svačin.
V době distančního vzdělávání mají žáci nárok na dotovaný oběd a mohou si ho u vedoucí školní jídelny přihlásit.

Mgr. Martina Turečková, ředitelka školy