Provoz škol a školských zařízení od 27. února 2021 do 21. března 2021

Vloženo: 2.3.2021
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200, kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základní školy.

Základní školy poskytují těmto dětem nebo žákům vzdělávání distančním způsobem.

Ošetřovné: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

I nadále je povolena osobní přítomnost při individuálních konzultacích žáků v základním vzdělávání.

Více informací zde:

PDF souborInformace k provozu škol a školských zařízení od 27. února 2021 do 21. března 2021 (Velikost: 185.55 kB)