Informace k provozu školy od pondělí 4. ledna 2021

Vloženo: 28.12.2020

Od 4. ledna 2021 je provoz školy a školní družiny pro žáky 1. a 2. ročníku. Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách, kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají.

Organizace příchodu a odchodu žáků:

třída příchod do školy zahájení vyučování konec vyučování
1.A 8:00 8:10 11:50
1.B 7:50 8:00 11:40
2. 7:40 7:50 11:30

Pro žáky 3. - 9. ročníku pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem. Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole, ale vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník. O organizaci konzultací rozhoduje ředitelka školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.
Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky
po celou dobu pobytu ve škole.
Doporučujeme rodičům, aby děti vybavili alespoň dvěma rouškami na den.
Žáci zůstávají v homogenních skupinách i ve školní družině, kde bude zajištěn i ranní provoz.

Školní stravování
Ve školní jídelně se prezenčně mohou stravovat jen žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci si mohou odebrat stravu do svých jídlonosičů výdejním okénkem od 11.00 do 13.00 hodin. Žáci vzdělávající se v distanční formě, mají nárok na dotovaný oběd, nezapomeňte si stravu včas zajistit u vedoucí školní jídelny.

Vzhledem k možným změnám, sledujte prosím školní web, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

Mgr. Martina Turečková, ředitelka školy