Informace k provozu školy od pondělí 4. ledna 2021

Vloženo: 17.12.2020

Od pondělí 4. 1. 2021 pokračuje výuka ve stejném režinu jako v prosinci 2020. Tedy celý první stupeň a 9. ročník mají prezenční výuku podle normálního rozvrhu a v rámci rotační výuky se budou po týdnu ve škole střídat 6., 7. a 8. ročník a to v těchto cyklech:

týden od 4. 1. do 8. 1. 2021

týden od 11. 1. do 15. 1. 2021

6. a 7. ročník

Prezenční výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu hodin. Začátek výuky je pro všechny ročníky v 8.00 hodin. Hodiny tělesné výchovy se nebudou dělit na chlapce a dívky, ale bude vždy celá třída dohromady a vzhledem k zákazu sportovních aktivit, budou tyto hodiny probíhat formou vycházek.
Třídy, které v daném týdnu nemají prezenční výuku (třídy 6., 7. a 8. ročníku), se povinně vzdělávají distančním způsobem.

Hygienická opatření:
Nutnost nošení roušek (min. 2 ks) po celou dobu přítomnosti žáků ve škole i ve školní družině, časté větrání, hygiena a dezinfekce rukou, upravený rozpis odběru obědů ve školní jídelně, dezinfekce povrchů, tělesná výchova formou vycházek, hudební výchova bez zpěvu.

Stravování:
Žáci, kteří budou navštěvovat školu v prezenční výuce, mají obědy automaticky objednány. Žáci, kteří budou zůstávat doma na distančním vzdělávání (platí pro II. stupeň), se mohou taktéž stravovat, ale oběd jim bude vydán do jídlonosičů u zadního vchodu do jídelny (u haly).

Školní družina:
Provoz školní družiny je zachován v běžném rozsahu za předpokladu zachování homogenity skupiny (třída = oddělení ŠD).

Mgr. Martina Turečková, ředitelka školy