Zahajujeme distanční formu výuky!

Od pondělí 16. března 2020 zahajuje Základní škola Skalná výuku žáků distanční formou. Distanční forma výuky je pro všechny žáky školy povinná.

Distanční vzdělávání je multimediální forma řízeného studia, která poskytuje vzdělávací příležitosti a podpůrné vzdělávací služby pro žáky, kteří jsou fyzicky odděleni od vyučujících. Je založeno na samostudiu žáků za pomoci metodicky speciálně zpracovaných studijních materiálů, převážně písemných, ale doplňovaných multimédii s využitím internetu.

Jak to bude probíhat?
Od pondělí 16. března se v jednotlivých záložkách tříd na webových stránkách školy (www. zsskalna.cz) začnou objevovat zadání učitelů jednotlivých vyučovacích předmětů pro žáky. Kromě zadání budou informace obsahovat i způsob doručení vypracovaných úkolů a termín, do kdy mají být úkoly vypracovány. Budou tam všechny potřebné informace ke splnění požadovaných zadání. Každý všední den budou jednotlivá zadání přibývat, proto je nutné web školy často sledovat.
Pro případné upřesnění informací mohou žáci i rodiče použít od 8:00 do 14:00 hodin každý všední den e-mailovou nebo telefonickou komunikaci s učiteli. Telefonické a e-mailové kontakty na jednotlivé učitele jsou uvedeny v sekci „kontakty“ na webových stránkách školy.

Zde jsou odkazy na zadání výuky pro jednotlivé třídy:

Mgr. Radka Müllerová, ředitelka školy