Pobyt na základně Peira

Žáci sedmého a osmého ročníku se o jarních prázdninách zúčastnili společného pobytu na základně Peira v Jesenici u Rakovníka.

Většina žáků, ale i učitelů, odjížděla na pobyt s obavami a smíšenými pocity z toho, co je čeká. Největší překážky viděli žáci ve stravě a v tom, že mají nechat mobilní telefon doma.

Žáci měli téměř všechen svůj čas vyplněný společnými aktivitami, které pro ně připravil Vašek K.

Jak si tento společný pobyt se svojí třídou užili, můžete posoudit z jejich reakcí:

Ze začátku jsem si myslel, že to nevydržím tři dny bez mobilu, ale nakonec jsem zjistil, že bez něj mám mnohem více času na vše. Jsem za to moc rád, že jsem si to uvědomil. - I. Fučík (8.A)

Mě se tam líbilo, byla tam sranda, ale znovu bych už nejel. - T. Havlík (8.A)

Na to, že jsem se tam netěšila, tak jsem si to užila. - A. Schützová (8.A)

Na to, jak jsem si myslel, že to bude utrpení bez mobilu tři dny, tak bych tam jel klidně znovu. Bál jsem se, zda tam nebudou vařit dobře, a ano, vařili hodně dobře. - L. Starec (8.A)

Pobyt byl v pohodě, ale kdybychom měli mobily, bylo by to lepší. Kuchař vařil dobře, nejlepší byly lívance poslední den. - L. Vogl (8.A)

Pobyt se mi líbil, Venca byl frajer. Bavilo mě to. Na pokoji byla sranda, bylo nás tam šest a naspali jsme první noc jen hodinu. - V. Mizera (8.A)

Výlet mně bavil i nebavil. Bavil proto, že jsem se vůbec nenudil a stále jsme něco dělali, a nebavil proto, že jsem byl unavený a nastydlý. - F. Cízler (7.A)

Měli jsme nějaké aktivity, jídlo tam bylo velmi dobré a chutné. Pobyt na Peiře byl dobrý a bavil mě a doufám, že to třídě pomohlo. Paní učitelka nás chválila, dokonce i paní ředitelka. - P. Baladrán (7.A)

Pobyt na Peiře se mi strašně moc líbil, ráda bych se tam vrátila alespoň na týden. - K. Drahá (7.A)

Mně se to tam líbilo, klidně bych tam jel i na týden. Hodnocení 10/10, je to tam hezký. - T. Macháček (7.A)

Jako první, co jsme tam došli, jsme viděli osmáky. Byli totálně zničený, takže jsem se začínal víc a víc bát. Po obědě (který byl mimochodem výborný) osmáci odjeli. Zážitky z toho nějaké mám, ale většinou jen z toho, že jsme dělali blbosti. - D. Mašek (7.A)

Výlet se mi líbil, ale byl moc krátký. - Š. Kožík (7.A)

Pobyt se mi líbil a chtěl bych tam znovu. Nebyla tam nuda, nikdy nuda a to je vše. - Peterka (7.A)

Fotografie si prohlédněte zde.