Krabice splněných přání

Vloženo: 12.12.2019
Naše škola se zúčastnila projektu Krabice splněných přání.

Nezisková organizace Dětský úsvit se rozhodla zpříjemnit letošní vánoce dětem, které vedle nás žijí ve vážné sociální situaci a uspořádala sbírku dárků s názvem Krabice splněných přání.

Naši žáci připravili spoustu krásných dárků a níže přinášíme poděkování od pořadatele akce.

Naše velké poděkování posíláme do ZŠ ve Skalné za balíčky, které děti samy připravily pro projekt Krabice splněných přání. Milé děti, velice si vážíme všech dárečků, které jste poslaly potřebným dětem, a tím jim umožnily, aby na ně mohlo rovněž dýchnout vánoční kouzlo a uvěřily ve vánoční zázrak. Děkujeme.??????