Kotva
Stránky tříd

Atletické závody o Pohár rozhlasu

Vloženo: 24.5.2019 | Autor: Denisa Goldová

Dne 15.5.2019 jely naše starší žákyně na atletické závody O pohár rozhlasu do Mariánských Lázní, kde se dívkám opravdu dařilo. I přes nepříznivé počasí skončily na 2.místě hned za družstvem Gymnázia Cheb. Nyní čekáme na výsledky atletické soutěže v Sokolově, kde se uvidí, jestli naše žákyně postupují dále, či ne.
Za velký úspěch považujeme vytrvalostní běh na 800 metrů, kde v kategorii mladších žákyň doběhla Martina Kapicová z 5.třídy na 1.místě, 3.místo získala Veronika Filipová z 8.třídy.
Dále dívky zabodovaly ve skoku dalekém, kde Veronika Kirchová z 9.třídy skončila na 2.místě se skokem dlouhým 4,08 m a na 3. místě skončila Marie Voborníková z 9.třídy.
Ve sprintu na 60 m naše žákyně skončily na 2.místě (Veronika Kirchová) a o 3.místo se dělily hned dvě závodnice - Marie Voborníková(9.tř.) a Eliška Mizerová (8.tř.).
Štafeta byla taky velmi povedená, družstvo skončilo na 2.místě, vrh koulí a skok vysoký se už tolik nepovedl. Ve vrhu koulí nejlepší výkon podala Kristýna Melničuková z 9.třídy a ve skoku vysokém skočila nejlépe Nikola Sch"acková z 9.třídy - 130 cm.