Návštěva Západočeského divadla v Chebu

Vloženo: 4.4.2019 | Autor: Denisa Goldová
V pátek 22.3.2019 navštívili žáci 8. a 9.třídy Západočeské divadlo v Chebu, aby zhlédli představení Nebezpečné vztahy podle francouzského autora Choderlose de Laclose. Jedná se o příběh odehrávající se na sklonku 18. století ve Francii, příběh plný vášní, intrik, lásky a nenávisti,tedy ideální látka pro divadelní zpracování. Milovníci filmu mohli vidět adaptace této látky ve filmech Nebezpečné známosti a Valmont. Naše mladé diváky toto představení naprosto pohltilo a nadchlo, zde je několik názorů za všechny : "Představení Nebezpečné vztahy - už podle názvu to zní zajímavě, takže jsem se do divadla velmi těšila. Bylo to jedno z nejlepších divadelních představení, které jsem kdy viděla. Moc se mi to líbilo, herci to úžasně zahráli a ještě u toho nádherně vypadali. Bylo to zajímavé a celou dobu jsem si myslela, že to dopadne jinak, ale nevadí. Jsem moc ráda, že jsem mohla vidět takhle skvělé představení." (Nikola Schäcková,9.třída) "Divadelní představení se mi velice líbilo. Herecké výkony byly skvělé a příběh byl velice zajímavý. Nejvíce se mi líbil překvapivý konec a kostýmy, které byly zajímavé a vystihovaly osobnost daného člověka." (Jan Bouček,9.třída) O tomto představení jsme ještě diskutovali v hodinách literatury a dáváme hercům Západočeského divadla velkou podtrženou jedničku !